Sākums

"Sniegt pasaulei labumu – tas ir vienīgais veids, kā kļūt laimīgam"

                                                                                                                                                                  Hans Kristians Andersens

 

Draugi!

Invaliditāte ... Bēdas ... Kā nesalūst, kā sevī atrast spēkus, vīrišķību un vēlmi dzīvot pilnvērtīgu dzīvi? Ikvienu nelaimi ir vieglāk pārvarēt, ja kāds ir blakus.

Palīdzēsim viens otram! Apvienosim mūsu spēkus un uzveiksim mūsu vājumu! Tikai apvienojoties mēs varēsim justies noderīgi viens otram, jo vienmēr mums blakus ir kāds, kuram ir vēl grūtāk, kuram ir nepieciešama palīdzība. Un, savukārt tad, grūtā brīdī, ir iespēja atbalstīties uz kāda pleca – tāda pat, kā Jums, uz saprotoša, zinoša un līdzjūtīga cilvēka pleca. No cilvēka uz cilvēku, no sirds uz sirdi!

Pievienojaties mums! Kopā mēs esam spēks!Pēdējās ziņas

Motus Vita Kaļiņingradā! Starptautiska humanitārā misija «Паруса духа-2018»

2018-07-20

Motus Vita piedalījās starptautiskās humanitārās misijas «Паруса духа» finālā. Šī ir lieliska iespēja dalīties pieredzē ar kolēģiem no dažādām valstīm par sociālām inovācijām. Pasākuma organizatori regulāri lasa lekcijas par to, kā cilvēki ar ierobežotām iespējām var realizēt sevi dažādās dzīves jomās. Inklūzivās autormetodes ir ļoti pieprasītas lielajos uzņēmumos. Starptautiskā foruma ietvaros Motus Vita arī prezentēja savu skatījumu par inklūzijām mūsdienu pasaulē.


lasīt tālāk

Inkluzīvā regate Rīgā

2018-07-11

2018. gada 1. un 2. jūnijā Rīgas sporta burāšanas centrā startēja starptautiskās humanitārās misijas “Gara buras” piecpadsmitais posms. Pirmajā dienā MOTUS VITA dalībnieki iepazinās ar komandu locekļiem, profesionālajiem burātājiem, izgāja drošības tehnikas apmācību un instruktāžu, veica treniņbraucienu. Bet 2. jūnijā notika pati regate, kurā piedalījās trīs jahtas. Šajā dienā personas ar invaliditāti kļuva par pilnvērtīgiem komandu locekļiem un veica noteiktus pienākumus, sekojot jahtu kapteiņu norādījumiem. Iesaistīšanās kopīgā lietā piepildīja sirdis ar prieku! Visiem dalībniekiem ar invaliditāti šis bija pirmais mūžā izbrauciens zem burām.

 


lasīt tālāk

Trenings labsajūtai un motivācijai

2018-05-09

Nav noslēpums, ka fiziskā veselība ir cieši saistīta ar mūsu iekšējo stāvokli. Pārvaldīt emocijas ir vieglāk, kad saproti sevi, apzinies savas iespējas, turklāt objektīvi vērtē savus kompleksus un psiholoģiskas barjeras. Jo dziļāk izzinām sevi, jo augstāka ir mūsu pašpārliecinātība. Ar tādu pamatu ir daudz vieglāk veidot interešu loku un realizēties izvēlētajā jomā! 


lasīt tālāk