Jaunumi

Radošā izstāde

2010-12-14

Rīgas Starptautiskajā Bībeles institūtā šā gada 30. novembrī notika labdarības Ziemsvētku koncerts, kura ienākumi tika veltīti Bērnu centram Ezerē. Koncerts bija lielisks. Savu talantu koncerta apmeklētājiem parādīja Latvijas Nacionālās operas solisti Vladimirs Pugačovs, Dace Kaša un viņu draugi - pantomīmas meistari un klauni, kuri ļoti iepatikās visiem, ne tikai pašiem mazākajiem, koncerta apmeklētājiem.

Nevienu no koncerta apmeklētājiem neatstāja vienaldzīgu institūta direktora, Dievvārdu doktora, Vitālija Petrenko atvērtais un viegli saprotamais, sprediķis.

Savukārt koncertzāles foajē tika atklāta MOTUS VITA biedru radošo darbu izstāde. Valerija Aleksandrova un Lilija Dudinova. skatītāju vērtējumam nodeva savus darbus - apgleznoto stiklu un zīdu, Edmunds Garkajs - miniatūru skulptūru un akvareli, bet Diāna Tretjakova mūs iepriecināja ar autordarbiem - ar pērlīšu izšuvumiem un dāmu rotaslietām.

Pēc koncerta publika no koncertzāles pārvietojās uz foajē, kur daudziem nācās izdarīt nebūt ne vienkāršu izvēli starp svētku galdu un mūsu darbu ekspozīciju. Tomēr apjukums nebija ilgs, jo visiem pietika gan garīgās, gan arī ķermeniskās, barības.

Šī ir mūsu pirmā pieredze mūsu radošo darbu plašākai izrādīšanai publikas priekšā. Mēs ļoti ceram, ka nākošās izstādes būs plašākas un daudzveidīgākas gan darba stilu, gan skatītāju vērtēšanai nodoto darbu, ziņā.

atpakaļ