Jaunumi

Parakstīts sadarbības līgums ar „Laika Banku”!

2013-06-13

„Laika Banka” jeb biedrība „4p.lv” ir brīvprātīgo organizācija jeb savstarpējās palīdzības sistēma, kas strādā ar mērķi sniegt palīdzību organizācijas biedriem un atbalstīt visus iespējamos pasākumus, lai Latvijas sabiedrība kļūtu laimīgāka. Tagad šīs bankas resursi pieejami arī biedrībai MOTUS VITA!

 

„Laika Banka” strādā līdzīgi kā bartera klubs – sniedzot palīdzību vai kādu pakalpojumu Jūs pretī varat saņemt palīdzību vai pakalpojumu. „Laika Bankas” brīvprātīgo skaits ir ļoti liels, ļoti plaš ir pakalpojumu klāsts – ir gan friziera, gan kosmetologa, gan IT speciālistu, juristu u.c. speciālistu piedāvājumi palīdzēt. Sniedzot kādam palīdzību brīvprātīgie jeb dalībnieki saņem nevis naudu, bet „Laika Bankas” cilvēkstundas, kuras tiek reģistrētas mājas lapā. Ar nopelnītajām stundām dalībnieki var norēķināties tālāk par sev nepieciešamajiem pakalpojumiem vai palīdzību. Ļoti būtiski ir arī tas, ka ir dalībnieki, kuri piedāvā vienkāršu, bet ļoti būtisku palīdzību: aizvest pie ārsta, aiziet iepirkties veikalā, sakopt māju, izgludināt veļu, pieskatīt bērnu, pagatavot vakariņas, izvest pastaigā suni utt. Kļūt par „Laika Bankas” biedru ir ļoti vienkārši – var reģistrēties www.4p.lv mājas lapā vai zvanot operātoram pa telefonu. Visi šie pakalpojumi ir neierobežoti pieejami MOTUS VITA biedriem – gan pacientiem, gan brīvprātīgajiem.

 

Ja Jums ir nepieciešama palīdzība: pavadonis uz veikalu, pie ārsta, frizieris, psihologa konsultācija, kāds cits fizisks darbs vai vienkārši konsultācija – zvaniet „Laika Bankas” brīvprātīgajiem - operātoriem:

 

Dmitrijs Artemjevs: 
+371 28877984 (Tele2).
operator@4p.lv

(krievu, latviešu valodā)

 Santa Dzene: 
+371 29361064(LMT).
santa@4p.lv

(krievu, latviešu valodā)

 

Aleksandrs Sergačovs: 
+371 26861381(Tele2).
aleksandr@4p.lv

(krievu valodā)

atpakaļ