Jaunumi

Nometne Talsos

2012-02-12

Jūlija sākumā mums paveicās, jo bija iespēja atpūsties vasaras nometnē "Wings for Wheels" 2010. Apmetāmies mēs Talsu kristīgajā skolā. Nometne bija noorganizēta ļoti labi un par to mēs īpaši pateicamies Evelīnai un Kasparam Apinim. Viss bija vienkārši lieliski! Bija interesantas lekcijas, auzraujošas un izglītojušas viktorīnas, oriģināli un jautri konkursi, koncerti, sporta pasākumi un sirsnīgas sarunas vakaros. Un tajā visā nebija nekādas nojausmas par vismazāko garlaicību.

Bija pastaigas pa Talsiem, baptistu baznīcas apmeklējums, kā arī vietējo ievērības cienīgo objektu apskate, kas viss kopā mums ne tikai ļāva iemīlēt skaisto pilsētu, bet atkal kārtējo reizi pārliecināties par to, cik pilsētnieki ir atsaucīgi un labvēlīgi noskaņoti.

Vienā no vakariem mēs guvēm lielu prieku baudot Valtera Gleškes, Gunitas Kairišas un viņu draugu muzikantu sniegto koncertu. Daudzi, atbilstoši savām spējām, labprāt dziedāja līdzi.

Nometnes laikā mums bija iespēja sevi pārbaudīt arī ekstremālos projektos. Kristiešu organizācija "Jaunatne ar Misiju" mums deva laipnu iespēju ar troses palīdzību uzlidot gaisā divdesmit metru augstumā starp varenām eglēm, lēkt ar gumiju, pavizināties ar bagiju. Pēc tam bija pikniks ar ceptām desiņām un savstarpējiem stāstiem par gūtajiem spilgtajiem iespaidiem.

Vēl joprojām atmiņas par nometnē pavadītajām dienām raisa sejā sapņainu smaidu un rada vēlmi paviesoties tur vēlreiz.

atpakaļ